SİZDEN GELEN YORUMLAR

SEVGÜL KAVAL

Çok değerli İSGGEP ailesi, zorlu ama heyecanlı bir sınav süreci yaşadık. Yeri geldiği zaman hiç çekinmeden sorularımızla sizleri rahatsız ettik. Hakkınızı helal edin. Her şey için çok teşekkürler. Yeni dönemde hazırlanan arkadaşlara başarılar diliyorum. Sınavda da 82 aldım.

ÖZLEM GARDİYANOĞLU

Ayırt edici ve eğitici soruları ile, dipnotları özetleriyle, güncel bilgiler ile, kitaplarıyla, whatsapp grubu ve facebook sayfasından her sorumuza bıkmadan usanmadan destekleriyle her zaman yanımızda olan kıymetli hocalarımıza ne kadar teşekkür etsem az. İyi ki varsınız. İyi ki böylesine güzel bir iş yapıyorsunuz.

TAYFUN GÜVEN

Sınavı kazansam da kazanmasam da vermiş olduğunuz emekler ve yapmış olduğunuz bu güzel iş için çok ama çok teşekkür ederim umarım kazanırım 😊

HALİL İBRAHİM BAĞCI

Sizlerin bize bunca güzel bilgileriniz, ilgilenmeniz de olmak üzere ekibinize teşekkür ederim. Her şey için çok teşekkürler.

ABDURRAHMAN AKAY

İsyeri hekimliği sınavına nasıl çalışacağım? Bu saçmalık da ne? Ben doktorum gereksiz işlerle ve mevzuatlarla uğraşamam diyorsanız. Çare İSGGEP.

ARDA YÖRÜKÇÜOĞLU

Bu sefer sınava 4. girişim. Önceden başka kaynaktan çalışıyordum. Önceki 3 sınavı geçemedim. Sonuncuda İSGGEP kaynaklarından çalıştım. Sınavım güzel geçti. Emeğinize sağlık.

VEYSEL DOĞAN

Sizin sayenizde sınav çok güzel geçti. Sizin hazırladığınız sorularla hemen hemen aynı çıktı. Çok teşekkür ederiz. Emeğinize sağlık 😃🙏

FARUK ÜRÜN

Kitapları aldım. Çok güzelmiş, en çok dikkat ettiğim yanı yazı boyutudur. İstesem ancak bu kadar olur :) İçerik olarak da en güzel yanı mevzuatı olduğu gibi kopyalamamış, sınav şekline göre konu konu ayırmış. Çok teşekkür ediyorum.

ŞÜKRAN SOYSAL

Sayenizde kazanıyorum. Denemeler, her çalışmayı bıraktığımda beni yeniden motive ediyordu. Gece gündüz demeden sorularımıza cevap verdiniz. Emeğinize sağlık.

İDRİS ACAR

İyh-DATA diyebilirsiniz. İlgi alaka emek her şey var. Gerçekten beklemediğim kadar fazla ilgilenildi. Teşekkürler.

SADETTİN DEMİRCİ

Sadece 20-25 gün güzel bir çalışmayla C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI..TEŞEKKÜRLER İSGGEP AİLESİ....👏👏👏

DERYA BAL

Emeğiniz için teşekkür ederim. 2 tane tıpa tıp aynı sorunuz vardı. Neredeyse şıkların bile yeri aynıydı. Sınav esnasında da birçok bilgiyi sayenizde hatırlayabildim. Emeğinize sağlık.🙏🏻

TUĞÇE ALAN

Her şey için çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık. Sayenizde kazanıyorum sınavı. Allah razı olsun sizden.

GİZEM OLGUN

Sosyal medya bildirimleriniz hep açıktı. Bildirim gelir gelmez sorulara giriyordum. Doğru yapınca seviniyor, yanlış çıkınca da hemen ekran görüntüsü alıp o konuya çalışıp eksiklerimi gideriyordum. Sınavım da gayet güzel geçti. Emek verenlerin Allah karşılığını versin. 

RANA KÖKLÜ

Her şey için çok teşekkürler. Instagram'da bile kaçamak yapamadan soru çözmemizi sağladığınız için ayrıca teşekkürler 🙏🙏🙏

​İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GELİŞTİRME VE EĞİTİM PLATFORMU

Sayfalar

Yardım

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

İSGGEP Tasarım Ekibi © 2019     isggep.com - isggep.net